BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino Cepelinas

Įrašai su tema 'Animaciniai filmai'

The Congress (2014)

parašė: Flip Flop · 2015-06-05 · Nėra komentarų

Eksperimentinis-fantastinis filmas, kuriame filmuota medžiaga maišoma su animacija. Aktorė ryžtasi, kaip buvo įvardinta – paskutiniam savo vaidmeniui ir užšalodoma animuotpoje visatoje. Pagrindinį vaidmenį atlieka Robin Wright iš “Kortų Namelio”. Filmas – praėjusių metų. Pažirėkite

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai · Eksperimentiniai filmai · Faintastiniai filmai

Vėžliukai Nindzės

parašė: Flip Flop · 2014-08-22 · Nėra komentarų

1980 m. autorių Kevin Eastman ir Peter Laird publikuotos komiksų serijos “Vėžliukai Nindzės” pasaulinės sėkmės niekas negalėjo prognozuoti. Praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų keturi paaugliai vėžliukai vis dar išlieka fanų dėmesio centre.

Šiais metais istorija pristatoma naujame stiliuje - režisieriaus Jonathan Liebesman veiksmo filme “Teenage Mutant Ninja Turtles”, kuriame panaudojus specialiausius efektus vėžliukai tampa realistiškesni nei anksčiau matytuose kompiuteriniuose žaidimuose ar animaciniuose serialuose.

Mieste chaosas - Šrederio piktnaudžiavimui valdžia nėra pabaigos, todėl mūsų draugai ir pamėgti personažai - rytų kovos menų ekspertai - Vėžliukai Ninzės - Leonardo, Raphaelis, Donatello ir Michelangelo - ruošiasi apsaugoti miestą nuo nevaldomo chaoso.

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai · Faintastiniai filmai

The Tale of Princess Kaguya

parašė: Flip Flop · 2014-08-20 · Nėra komentarų

Mano mėgstamiausias Japoniškas filmas - “7 Samurajai”, tačiau tai nėra vienintelis Japonų kultūros darinys, kuris nusipelnė mūsų dėmesio šiame tinklaraštyje. “The Tale of Princess Kaguya” - režisieriaus Isao Takahata naujausias fantastinis animacinis filmas - pasižymintis išskirtinai kruopščia animacija.

Viename iš Japonijos kaimų gyvena senolis, kuris pragyvenimui užsidirba pardavinėdamas bambukus. Vieną dieną tuščiavidurio medžio viduje pasirodo maža piršto dydžio princesė vardu Kaguya, kurią globoti apsiima senolio šeima.

Mergaitei užaugus ir tapus moterimi - penki vaikinai pretenduoja tapti princesės vyru. Princesė sutinka tuoktis, tačiau prašo įsimintinos vestuvių dovanos . Deja, nei vienas iš vaikinų negali surasti dovanos, kuri patenkintų princesę. Galiausiai, pats Japonijos imperatorius siūlosi vesti Kaguya.

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai · Faintastiniai filmai

Sin City: A Dame to Kill For

parašė: Flip Flop · 2014-08-20 · Nėra komentarų

Kokia moteris - verta žmogaus mirties? Nežinau, tačiau komiksų piešėjas ir rašytojas Frank Miller kartu su kolega režisieriumi Robert Rodriqgues šiais metais turi paruošę dar vieną siurprizą kino mėgėjams - mistinę veiksmo dramą: “Sin City: A Dame To Kill For”.

Šis filmas - tęsinys arba antroji dalis 2005 m. pasirodžiusios  - “Nuodėmių Miestas” - istorijos ekranizacijos, kuri taip pat buvo kurta Frank Miller komiksų seriją tuo pačiu pavadinimu. Filmas išssikiria savo unikaliu grafiniu stiliumi, kuriame persidengia realybė su fantastikos elementais.

2014 m. filme sutiksime jau gerai pažintus personažus bei daugybę naujų. Jeigu kas ir gali pasigirti aktorių bičių aviliu, tai būtent šis nuodėmių ir balto kraujo kupinas filmas. Tiesa, įdomu, kad naujoje versijoje spalvų daugiau ir efektai kur kas gyvesni.

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai · Trilerio filmai · Veiksmo filmai

Lego Filmas | Lego Movie

parašė: Eglė Kalsytė · 2014-07-31 · Nėra komentarų

Lego filmas - inovatyvi ir juokinga, smagi, graži ir tiesiog be galo linksma komedija, turinti gražią mintį ir moralą, sukurta vaikams, bet puikiai tinkanti ir suaugusiems. Tai išskirtinis kino teatruose rodomas animacinis kino įvykis, kuris savo kokybiškai perteikta mintimi supažindina mus su unikalių žinomų kaladėlių serijos pasauliu, kuriame kiekvienas iš žiūrovų atras kažką savito.

Atsitiktinė Lego figūrėlė yra supainiojama su legendiniu statybos meistru ir jam patikima išgelbėti visą Lego visatą, kol piktasis Lego tironas neįvykdė savo piktųjų kėslų suklijuoti visą pasaulį.

Lego filmas (The Lego Movie) - kompiuterizuota animacinė komedija, surežisuota Phil Lord ir Christopher Miller. Pagrindinius vaidmenis atlieka Will Arnett, Elizabeth Banks, Craig Berry, Alison Brie ir David Burrows. Filmo premjera kino teatruose pasirodė 2014 vasario šeštą dieną, Lietuvoje - vasario septintąją. Kino platintojas - Acme Film. Trukmė: 100 min.

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai

Anime: Proto Žaidimas

parašė: Flip Flop · 2014-07-29 · Nėra komentarų

Šiandien dar vienas alternatyvaus kino žanras -Japoniškas anime, o tiksliau - režisieriaus Masaaki Yuasa aštraus skonio psichodelinė komedija - “Proto Žaidimas” (angl. Mind Game, 2004). Jeigu esate pasiruošę trumpam pamesti savo nuovokas, tuomet - pats laikas prisijungti prie proto žaidimų, kurie tik prasideda! Animacinio filmo scenarijus kurtas pagal iustratoriaus ir komiksų autoriaus Robin Nishi idėjas.

Filmo “Proto Žaidimas” siužetas mus nukelią į nevykusio, nepavykusio, nevykėlio personažo vardu Nishi pasaulį, kuris - išprotėjęs, chaotiškas, žaismingas, pavojingas ir koks dar ne. Jaunas vaikinas piešia arba nori piešti erotinius komiksus suaugusiems bei turi įprotį dažnai žiūrėti pornografinius filmus. Blogiausia, kad nėra kur dėtis pasirodžius naujai aistrai - atgijusi meilė vaikystės draugei merginai, kurią vaikinas gelbėja nuo Japonų mafijos.

Atviras dangaus sklaiutas ir skėčiau nuo lietaus - kritinė, ribinė psichodelinė istorija apsvaigusiems mentaliniams keliautojams. Animacijos technika ir efektai - neleis užmigti net mirštančioms sieloms. Primenu filmo pavadinimą: “Proto Žaidimas” (Mind Game).

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai

Žalias Varliukas “Ribbit”

parašė: Flip Flop · 2014-07-21 · Nėra komentarų

Malaizijos animacinio kino kompanija bendradarbiaudama su Hongkongo ir Los Andželo studijomis šių metų Kanų Kino Festivalio metu pristatys naujausią animacinį filmuką “Ribbit“, kurio personažus įgarsina komedijos aktoriaus Russell Peters ir “Žiedų Valdovas” serijos žvaigždė - Sean Astin.

Animacinė komedija “Ribbit” - apie žalią varlę asmenybės krizėje - mažasis šaltakraujis pelkių gyvūnas, kuris Lietuvoje - gandrų desertas - nėra tikras ar jis ištiesų varlė, ar triušis, ar meška, o gal voverė? Todėl, kartu su miško gyvūnais leidžiasi į pažintinę kelionę, kurioje tikisi atrasti atsakymą į patį svarbiausią klausimą gyvenima: kas aš esu? (more…)

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai

Gyvenimo Knyga | The Book Of Life

parašė: Flip Flop · 2014-07-16 · Nėra komentarų

Šiandien neišvengiamai tinklaraštyje - animacijos diena. Dar vienas filmas, kuris Forum Cinemas ekranuose pasirodys Spalio 2 d. - režisieriaus ir prodiuserio Jorge R. Guitierezz animacinė komedija - “Gyvenimo Knyga” (angl. Book Of Life). Unikaliu grafiniu stiliumi pasižįmintis filmas puikiai tiks ne tik mažiesiems kino mėgėjams, bet ir suagusiems.

Jaunas vaikinas vardu Manolo blaškoi tarp savo širdies balso ir pareigos, kurią jam paskyrė šeima. Tačiau, prieš pasirinkdamas tikrajį savo kelią personažas turi atlikti svarbias užduotis trijose paslaptinguose pasauliuose. Manolo laukia išbandymai bei akistata su didžiausiomis asmeninėmis baimėmis.

Filmas “The Book of Life” kviečia žiūrovą žvelgti į ateitį bei pasidžiaugti jau turima, nuostabia praeities patirtimi. Animacija spalvinga ne tik vaizdo elementais, bet ir garsu, kuriame naudojama daugybė populiariosios muzikos topų.

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai

Boxtrolls - čia gyvena monstrai!

parašė: Flip Flop · 2014-07-16 · Nėra komentarų

Plastelino ir kokia dar ne - animacija naujausiame režisierių Anthony Stacchi ir Graham Annabele nuotykių filme - Boxtrolls arba “Čia Gyvena Monstrai“. Filmo scenarijus adaptuotas pagal autoriaus Alan Snow novelę “Here Be Monsters”, kurios labai kokybišką apžvalgą galite rasti čia.

Portlande įsikūrusios animacijos studjos LAIKA kūrybos padalinys atsakingas už filmo gamybą kruopščiai dirba, kad dar šiais metais žiūrovams būtų pristatyta iliustruota istorija apie trolius dėžutėse. Pasak animacijos specialistų - prireikia bevek savatės, kad būtų sėkmingai sukurta 3,7 sekundžių trukmės vaizdo atkarpa.

Filmas “Boxtrolls” - Istorija apie Sūrio Miestelio gyventojus, kurie pasidalnę tertoriją sluoksniais: viršutinėje miesto dalyje gyvena žmonės, o apačioje - miesto bendruomenei siaubą keliantys troliai monstrai su labai spalvingais vardais: Shoe, Fish, Sparky, Knickers, Fragile. Kartu su būtybėmis, požeme gyvena berniukas vardu Eggs.

Archibald Snatcher - viršutinės miesto dalies atstovas nusprendžia pasinaudoti jam palankia visuomenės baime bei susidoroti su troliais - juos visiškai sunaikinant. Stengdamasis padėti troliams išgyventi berniukas Eggs vis dažniau pasirodo miesto gatvėse, kur susiduria su socialinės atskirties problema. Kelionėje berniukui padeda naujai sutikta draugė, mergaitė vartu Winnie.

Holivudo “Čia Gyvena Monstrai” adaptacija truputėli skirsis nuo knygos turinio, nes keičiant pateikties formatą būtina atsisakyti scenarijaus detalių, kurios neturi vizualizacjai palankaus turinio. Personažų balsus filme įgarsina profesionalūs aktoriai: Elle Fanning, Toni Collette, Simon Pegg ir kiti.

Rodyk draugams

Temos: Animaciniai filmai