BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino Cepelinas

Įrašai su tema 'Kriminaliniai filmai'

Fishing Without Nets (2014)

parašė: Flip Flop · 2015-06-10 · Nėra komentarų

Afrika, Somalis. Galimybės užsidirbti pragyvenimui menkos. Išmaitinti savo šeimą pasiryžęs vyras – ruošiasi kartu su apmokyta piratų komanda užgrobti laivą.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai

Dark Places

parašė: Flip Flop · 2015-06-07 · Nėra komentarų

Vaikystėje šoką patyrusi moteris prisijungia prie slaptos kriminalinius nusikaltimus tiriančios grupuotės, kad išsiaiškintų, kas prieš daugelį metų nužudė jos šeimos narius. Pagrininis vaidmuo filme atiteko aktorei Charlize Thron.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai · Trilerio filmai

Black Mass (2015)

parašė: Flip Flop · 2015-06-05 · Nėra komentarų

1970 Pietų Bostonas, FTB agentas Johnas Connolly (Joel Edgerton) bando įtikinti Airijos gangsterį James Bulger (Johnny Depp) bendradarbiauti su FTB ir pašalinti bendrą priešą: Italijos mafiją. Drama pasakoja tikrą istoriją apie šį purviną sandorį, kurio pasėkoje James išvengė teisėsaugos bei sustiprino savo galią - tapo vienu iš labiausiai žinomų gangsterių Bostono istorijoje.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai · Veiksmo filmai

BLACKHAT [2015]

parašė: Flip Flop · 2014-11-17 · Nėra komentarų

Režisieriaus Michael Mann 2015 m. pasirodysiantis filmas - apie neseniai iš kalėjimo paleistą vyrą Nicholas Hathaway, kuris netrukus gauna užduotį padėti Amerikos bei Kinijos vyriausybėms susekti kibernetinį nusikaltėlį (hakeriai, programišiai, pan.). Paieškų rezultate mūsų herojus iš Čikagos atsiduria Hong Konge, kur reikalai pakrypsta netikėta linkme.

Daugiau apie hakerius filme: The Signal

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Kriminaliniai filmai · Technologiniai filmai

A Most Violent Year

parašė: Flip Flop · 2014-09-19 · Nėra komentarų

Režisieriaus J.C. Chandor kriminaliniame trileryje “The Most Violent Year” susipažinsime su 1981 metais New Yorke verslo plėtrą vykdančio emigranto šeima bei problemomis, kurios užklumpa atvykėlius siekiant išgyventi mieste siaučiant nevaldomai smurto bei nusikaltimų bangai.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai · Trilerio filmai · Veiksmo filmai

John Wick

parašė: Flip Flop · 2014-09-15 · Nėra komentarų

Keanu Reeves režiieriaus Chad Stahelski veiksmo trileryje, kuris kino teatruose pasirodys 2014 m. spalio 24 d. - “John Wick” . Buvęs žudikas, viengungis vyras - palaidojęs savo žmoną bei gyvenantis erdviose patalpose kartu su savo mažu šuneliu sulaukia netikėtų svečių. Naktį prie durų slenksčio pasirodo buvęs partneris su ginklu rankoje - pasisavina John Wick mašiną, vėliau nužudo minėtą šunelį ir galiausiai atima viską, kas mūsų personažui - svarbu. John - pasiruošęs prisikelti iš miegančiųjų pasaulio, kad atkurtų tvarką chaotiškų įvykių sekoje.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai · Trilerio filmai · Veiksmo filmai

Jamie Marks is Dead

parašė: Flip Flop · 2014-09-12 · Nėra komentarų

Mažame pilkame miestelyje prie upės buvo rastas Jamie Marks kūnas be gyvybės ženklų. Pastarojo miestelio mokyklos pirmūnas Adam susidomi berniuko, kuris mokykloje retai bendraudavo su bendraklasiais istorija, o prie komandos prisijungia Gracie - mergina radusi vaikino kūną. Apsireiškus žuvusio Jamie vaiduokliui Adam atsiduria tarp mirusiųjų ir gyvųjų slenksčio.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai · Mistiniai filmai

Escobar: Paradise Lost

parašė: Flip Flop · 2014-09-10 · Nėra komentarų

Kokaino rojaus kapitonas Pablo Escobar 1980 m. dešimtmetyje Kolumbijoje kontroliavo didžiausius narkotinės medžiagos gavybos, tiekimo ir pardavimo srautus. Piko metu - manoma - apie 70%  Amerikos kokaino rinkos sudarė sandėriai su šiuo tiekėjui.

Italų režisieriaus Andrea Di Stefano naujausiame trileryje “Escobar: Paradise Lost” turime galimybę susipažinti su ano meto įvykiais detaliau - per melodramos skaidrę.

Didžiosios bangos ieškantis Nick - banglentininkas, kuris lankydamasis Kolumbijoje sutinka nuostabaus grožio moterį - Mariją. Netrukus paaiškėja, kad romanas aštresnis nei manyta - vaikino pamilta mergina - kokaino karaliaus dukterėčia.

Pablo simpatizuoja naujam Marijos draugui, o Nickas norėdamas palaikyti draugiškus santykius su autoritetu - Marijos dėde - neatsisako atlikti kelias nusikalstamas užduotis, nes jaučiasi skolingas.

Nick atsiduria ant didžiosios bangos, tačiau ne jūros, o narkotikų verslo, kuriame - panašu - meilės reikalai trumpam atidedami į šalį.

Rodyk draugams

Temos: Biografiniai filmai · Kriminaliniai filmai · Trilerio filmai

Reclaim

parašė: Flip Flop · 2014-09-04 · Nėra komentarų

Apgaulės meistrai dirba ne tik su bankais - naujausiame režisieriaus Alan White trileryje “Reclaim” ieškosime atsakymo į prekybos žmonėmis klausimus - kartu su aktoriumi John Cusak, kuris kriminalinėje dramoje atlieka Benjamino vaidmenį.

Amerikiečių pora  Steven ir Shanon ruošiasi įsivaikinti vaikelį. Abejotinos reputacijos organizacijai paruošus dokumentus ir atidarius kelius pervedimui - 60 000 dolerių - sandėris pavyko. Tėvai džiaugiasi ir negali patikėti, kad svajonė turėt vaiką pagaliau išsipildė - šeima sulaukė pagausėjimo.

Tačiau, netrukus dukrelė Nina dingsta iš akiračio - manoma, kad pagrobiama. Vietinis detektyvas perspėja, kad organizacija fiktyvi - parduoda vaikus už aukščiausią kainą. Vėliau juos pagrobia ir ieško naujų pirkėjų. Drama iš sunkesnio kalibro serijos.

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Kriminaliniai filmai · Trilerio filmai