BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino Cepelinas

Įrašai su tema 'Mistiniai filmai'

The Vatican Tapes

parašė: Flip Flop · 2015-06-19 · Nėra komentarų

Paaiškėjo, kad Vatikanas daugelį amžių nuo visuomenės slėpė informaciją apie demonų egzistavimą. Šiame sukrečiančiame filme pamatysite, kaip vykdomas egzorcizmas ir kaip užtikrinamas šių (minėtų) paslapčių išsaugojimas. Vizualiai - atrodo vienas įtikinamiausių savaitgalio saiubiakų

Režisierius

Rodyk draugams

Temos: Mistiniai filmai · Siaubo filmai

Strangerland (2015)

parašė: Flip Flop · 2015-06-04 · Nėra komentarų

Du dykumoje gyvenančios šeimos vaikai dingsta be žinios. Nebus paprasta juos surasti, kai aplink siautėja smėlio audra.

Rodyk draugams

Temos: Mistiniai filmai · Trilerio filmai

Dar ezoterikos prieš miegą: “Ouija” (2014)

parašė: Flip Flop · 2014-09-25 · Nėra komentarų

2014 m. spalio 24 dieną, kai Lietvos kino teatruose rodomas pirmasis Lietuviškas siaubo filmas “Rūsys” - Amerikos kino publikai pristatomas režisierės Stiles White darbas - trileris, siaubo drama - “Ouija”.

Ouija - komunikacijai su dvasiomis naudojama medinė ar dar kokia ne - lenta su ant jos išraižytais skaičiais, alfabeto raidėmis, žodžiais, skiemenimis, kryptimis, t.t. Ši lenta populiarioje kultūroje bei Krikščioniškos mokyklos židinio asocijuojama su demoniškomis energijomis.

Tai istorija apie draugų kompaniją, kuri eksperimentuoja su “kalbančia lenta”. Atvėrę nepažintos energijos portalą komanda susiduria su slapčiausiomis asmeninėmis baimėmis, kurias panašu dvasia nori padėti jiems atrasti, nugalėti.

“Ouija” filmo prezentacija internete turėtų pasirodyti iki 2014 m. vasaros pabaigos, o šiuo metu galime tik pasidžiaugti gausia aktorių komanda (Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff, t.t.) ir Julijos Snowden bei Stiles White istorija, kuri verčia nerimastingai smalsauti, kaip atrodys šis pilnametražis filmas.

Jeigu šį ezoterinė istorija jus sudomino - kviečiu paskaityti apie naujausią Woody Allen filmą “Magic In The Moonlight“, kuriame mistikos dar daugiau, bet šį kartą daugiau apie mistišką meilę per geros nuotaikos prizmę.

Rodyk draugams

Temos: Mistiniai filmai

Penny Dreadful

parašė: Flip Flop · 2014-09-12 · Nėra komentarų

Rašytojo John Logan fantazija - kaip perpildytas rožėms skirtas vanduo, bėga per vazono kraštelius, lėtai slenka stalu ir laša ant žemės šalia gulinčios katės. Tačiau, naujausio televizijos serialo “Penny Dreadful” prie kurio dirba net keturi režisieriai - tokie rašytojo būdo bruožai - skatintini, pelningi ir kokie dar ne.

“Penny Dreadful” žiūrovą paskandins 1890 m. kostiumais puošniame Londone, kuriame susitinka ypač spalvingi personažai - ekspertai: ezoterikė Vanessa, Amerikietis keliautojas Ethan ir turtingas Afrikos kraštų žinovas Malcolm.

Komanda ruošiasi atskleisti atsakymus į mistiškus klausimus, kuriuos uždavė dvasių pasaulio gyventojai. Tai nebus lengva  užduotis, tačiau su aktorės Eva Green patirtimi galime tikėtis netikėtos įvykių eigos.

Rodyk draugams

Temos: Mistiniai filmai · Siaubo filmai

Jamie Marks is Dead

parašė: Flip Flop · 2014-09-12 · Nėra komentarų

Mažame pilkame miestelyje prie upės buvo rastas Jamie Marks kūnas be gyvybės ženklų. Pastarojo miestelio mokyklos pirmūnas Adam susidomi berniuko, kuris mokykloje retai bendraudavo su bendraklasiais istorija, o prie komandos prisijungia Gracie - mergina radusi vaikino kūną. Apsireiškus žuvusio Jamie vaiduokliui Adam atsiduria tarp mirusiųjų ir gyvųjų slenksčio.

Rodyk draugams

Temos: Kriminaliniai filmai · Mistiniai filmai

Another Me

parašė: Flip Flop · 2014-09-09 · Nėra komentarų

Mano didžiausiai nuostabai procesas, kurį anksčiau vadinau naktimi - tiksliau apibūdinamas, kaip žemės pusrutulio metamas šešėlis. Panašiai, kaip viena iš mėnulio pusių pasislepia delčios arba priešpilnio sezonu.

Režisierės Isabel Coixet mistiniame trileryje susitinka šviesos sukurti šešėliai, tačiau šį kartą kalbame ne apie planetos formas, o apie asmenybės psichologines problemas.

Pagrindinė filmo herojė - paauglė mergina Fay Delussey, kurios tėvas Dan serga sklerozė, o mama Ann artimai turi romaną su sugyventiniu. Iš pažiūros pavyzdingai mokykloje besielgianti mergina susilaukia draugės priekaištų, kad užklasinės veiklos spektaklyje vaidmenį gavo tik todėl, kad mokytojas jos gailisi.

Galiausiai, merginos pamėgtas hobis fotografija - tampa priemone užfiksuoti pačias baisiausias vizijas, kurios aplanko Fay pasirodžius asmenybės šešėliui - merginos vaiduokliškai dvynei. Žmonės tikina matę merginą, kai tuo metu ji buvo kitoje erdvės ir laiko vietoje.

Rodyk draugams

Temos: Mistiniai filmai · Trilerio filmai

Ezoterinė Woody Allen meilė: “Mėnesienos magija”

parašė: Flip Flop · 2014-07-06 · Nėra komentarų

Naujausias rašytojo, režisieriaus Woody Allen filmas - romantinė komedija “Mėnesienos Magija” (angl. Magic In the Moonlight) sužavės kerinčiomis spalvomis bei dar nematyta mistiška meilės istorija.

1920-ieji metai, magijos triukų specialistas Stanley (Collin Faith) siunčiamas į Pietų Prancūziją, kur mergina vardu Sophie (Emma Stone) praktikuoja spiritizmo seansus - komunikuoja su dvasiomis bei dar galai žino kuo. Stanley tikslas atskleisti merginos triukus įrodant, kad tai apgaulė.

Tačiau, racionaliam magui tenka nusivilti, kai paaiškėja, kad nėra tikslaus paaiškinimo procesams, kurie vyksta Sophie namuose - nėra. Istorijos vizualizacijoje taip pat dalyvauja aktoriai: Marcia Gay, Eileen Atkins, Hamish Linklater, Simon McBurney, Jacki Waver ir kiti.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Juokingi filmai · Mistiniai filmai · Romantiniai filmai

“Kol nenuėjau miegoti” su Nicole Kidman

parašė: Flip Flop · 2014-07-05 · Nėra komentarų

Režisieriaus Rowan Joffe trileris “Kol nenuėjau miegoti” (angl.: “Before I Go To Sleep“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Nicole Kidman pastatytas pagal tokiu pačiu pavadinimu, 2011 m. išleistą rašytojo S. J. Watson novelę - “Kol nenuėjau miegoti”.

Tai filmas, mistinė istorija apie atmintį praradusią moterį vardu Kristina, kuriai virš keturiasdešimt. Praeityje įvykusio nelaimingo atsitikimo metu patirta trauma atima galimybę Kristinai Lukas prisiminti net menkiausias asmeninio gyvenimmo detales.

Kaskart pabudusi ryte ji turi lygiai vieną dieną atkurti personažo istoriją bei atsakyti į klausimą: kas aš? Užmigus Kristinai atmintis išsitrina. Ryte darbas prasideda iš naujo. Tačiau, vaizdo įrašų ir daktaro Nash pagalba motris progresuoja bei randa vis daugiau atsakymų priežačių grandinėje, kurioje slepiasi atminties praradimo momentas.

Rodyk draugams

Temos: Mistiniai filmai · Trilerio filmai