BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino Cepelinas

Įrašai su tema 'Draminiai filmai'

Calvary | Kalvarijos

parašė: Flip Flop · 2015-06-08 · Nėra komentarų

Dar vienas profesinis filmas, tačiau šį kartą žiūrovo akiratyje – ne rašytojas, bet kunigas 100% atsidavęs savo pašaukimui. “Kalvarijose” matysime, kaip ir kokie (keisti) dalykai vyksta mažo laukymės kaimelio bažnyčioje, kurios vyriausiajam kunigui grasinama asmeniniu susidorojimu. Pažiūrėkite..

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Profesiniai filmai

Everestas (išlikimo filmas)

parašė: Flip Flop · 2015-06-05 · Nėra komentarų

Grupė entuziastų ruošiasi įveikti Everesto kalną.

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Gamtos filmai · Nuotykių filmai

Very Good Girls

parašė: Flip Flop · 2015-06-04 · Nėra komentarų

Dviejų paikų merginų iš New Yorko istorija, kaip jos planuoja įgyvendinti savo svajones ir sutinka bendrą meilę – gatvės menininką, kuris tampa abiejų merginų simpatija. Čia -  pirmą kartą nuo mokyklos laikų merginų draugystės saitai – išbandomi.

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Romantiniai filmai

Aloha

parašė: Flip Flop · 2015-06-03 · Nėra komentarų

Šis filmas jus priblokš prie sienos! Žvaigždžių pamatysime daug, pvz.: Bradley Cooper ir Emma Stone. Būsime nukelti į Havajus, kur jaunas karininkas išsiunčiamas atlikti užduoties. Ten susipažinsime su jo nauja simpatija ir netikėtai sutikta buvusiąja (aktorė Rachel McAdams).

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Draminiai filmai · Nuotykių filmai · Romantiniai filmai

BLACKHAT [2015]

parašė: Flip Flop · 2014-11-17 · Nėra komentarų

Režisieriaus Michael Mann 2015 m. pasirodysiantis filmas - apie neseniai iš kalėjimo paleistą vyrą Nicholas Hathaway, kuris netrukus gauna užduotį padėti Amerikos bei Kinijos vyriausybėms susekti kibernetinį nusikaltėlį (hakeriai, programišiai, pan.). Paieškų rezultate mūsų herojus iš Čikagos atsiduria Hong Konge, kur reikalai pakrypsta netikėta linkme.

Daugiau apie hakerius filme: The Signal

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Kriminaliniai filmai · Technologiniai filmai

Didelės Akys | Big Eyes

parašė: Flip Flop · 2014-09-23 · Nėra komentarų

1950 m. tarptautinio pripažinimo sulaukusi, vaikus ir moteris didelėmis akimis vaizduojanti - dailininkė Margaret Keane savo paveikslus pasirašinėdavo pavarde. Susituokusi su Walter Keane moteris nenumanė, kad 1960-1970 m. bylinėsis su vyru dėl autorinių teisių. Panašu, kad Walter pristatinėdavo ir pardavinėdavo žmonos paveikslus savo vardu. Režisieriaus Tim Burton filme “Didelės Akys” (Big Eyes), kuriame vaidina aktorė Amy Adams - galėsime detaliau susipažinti su šios menininkės gyvenimo drama.

Rodyk draugams

Temos: Biografiniai filmai · Draminiai filmai · Profesiniai filmai

Low Down

parašė: Flip Flop · 2014-09-23 · Nėra komentarų

Tikrais įvykiais paremtas filmas, kuriame pristatoma džiazo muzikos aukštumų siekiančio muzikanto Joe Albany (John Hawkes) istorija iš dukros (Elle Fanning) perspektyvos, kuri atidžiai stebi tėvo priklausomybę narkotinėms medžiagoms 1970 m. Amerikoje;

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Muzikiniai filmai · Profesiniai filmai

This is Where I Leave You

parašė: Flip Flop · 2014-09-17 · Nėra komentarų

Gavus žinią apie netikėtą tėvo mirtį artimieji (draugai, vaikai, giminaičiai ir kas dar ne) susirenka gimtajame miestelyje, kuriame be tėvo laidotuvių reikalų - panašu - erdvės atsiranda ir pamirštiems arba praeityje nepavykusiems santykiams. Septynias dienas našlės motinos kuruojami personažai - suartinami netekties bei geba rasti motyvacijos keisti savo pačių asmeninio gyvenimo įpročius.

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Komedijos filmai

The Boy Next Door

parašė: Flip Flop · 2014-09-11 · Nėra komentarų

Pirmą kartą kino ekrane aktorę bei dainininkę Jennifer Lopez išvydau mažame provincijos miestelio kino teatre 2001 m., kuriame buvo rodomas Tarsem Singh filmas “The Cell”. Mano paaugliškam būdui norėjosi… dar.

Panašu, kad 2015 m. drama persikelia iš fantastinio pasaulio į ‘realybę’, kurioje J. Lo vaidina vienišą mamą neseniai išsiskyrusią su savo vyru. Kaimynystėje sutiktas vyriškų bruožų dešimčia metų jaunesnis vaikinas tampa slapta moters aistra.

Tačiau, šie romantiniai potyriai nebūtų galimi be režisieriaus Rob Cohen pagabos kuriant filmą “The Boy Next Door”. Panašu, kad mūsų kaimynystėje laukia labai karštas sezonas, o Jennifer Lopez - nemalonumai.

Rodyk draugams

Temos: Draminiai filmai · Romantiniai filmai · Sekso filmai