BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino Cepelinas

Įrašai su tema '# Naujausi filmai #'

Testament of Youth

parašė: Flip Flop · 2015-10-19 · Nėra komentarų

Rašytojos karjeros siekianti moteris..

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai #

Aloha

parašė: Flip Flop · 2015-06-03 · Nėra komentarų

Šis filmas jus priblokš prie sienos! Žvaigždžių pamatysime daug, pvz.: Bradley Cooper ir Emma Stone. Būsime nukelti į Havajus, kur jaunas karininkas išsiunčiamas atlikti užduoties. Ten susipažinsime su jo nauja simpatija ir netikėtai sutikta buvusiąja (aktorė Rachel McAdams).

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Draminiai filmai · Nuotykių filmai · Romantiniai filmai

Predestination

parašė: Flip Flop · 2014-08-31 · Nėra komentarų

Trilogijos “Before Sunrise” aktorius Ethan Hawke ir nauja Australų kino žvaigždė Sarah Snook keliauja laiku naujausiame režisierių Peter ir Michael Spierig mokslinės fantastikos filme “Predestination”, kuris statytas remianis 1958 m. pasirodžiusios rašytojo Robert E. Heinlein novelės “All You Zombies”.

Barmenu dirbantis Hawke - vienas iš slaptų vyriausybės kuruojamų agentų, kurie naudojant specialias technologijas keliauja laiku, kad užkirstų kelią vykdomiems nusikaltimams. Viena iš pagrindinių vyrui paskirtų užduočių - sustabdyti sprogdinimus, kurie įvyko New Yorke 1975 m. nusikaltėlio pavadinimu “Fizzle Bomber”.

Barmenas aptarnaudamas vieną iš savo klientų - susipažįsta su vaikinu, kuris anksčiau buvo mergina vardu Jane ir išklausęs jo/jos istorijos pasiūlo prisijungti prie laikinųjų agentų grupės. Dalis filmo - dramatiška merginos istorija, o kita - užduotys erdvėlaikyje.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai #

Peterson Svečias: The Guest

parašė: Flip Flop · 2014-08-25 · Nėra komentarų

Karas Afganistane apipintas mitais, tačiau faktas - ne visi kariai grįžo iš konflikto zonos, o dauguma esančių namuose vis dar ieško būdų išsikapanoti iš post-traumatinio streso patirto atliekant paskirtas užduotis. Tačiau, metodai taikomi ir vienas iš jų man pasirodė perspektyvus - virtualios realybės terapija.

Tačiau, kaip visad - čia ne apie tai. Mes apie filmus, kurie nusipelnė mūsų dėmesio ir netrukus pasirodys kino ekranuose. Vienas iš tokių veiksmo trilerių lentynoje - Adamo Wingardo režisuotas “The Guest” (liet. Svečias)

Deividas pasirodo su kuprine daiktų prie ponios Peterson namų durų bei prisistato esantis moters sūnaus, kuris žuvo kare - artimas draugas. Vaikinas netgi tiksliai pirštu parodo nuotraukoje, kurioje kartu šypsosi devedami karinėmis uniformomis. Tačiau, Deivido pasirodymas miestelyje sukelia nemalonumų ir netgi nepaaiškinamų mirčių.

Panašu, kad praktika karo zonoje visgi davė naudos, tačiau kontekstas prarastas. Pasaulinė filmo premjera planuojama 2014 m. rugsėjo 5 d.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai #

Mortdecai (2015) su Johnny Depp

parašė: Flip Flop · 2014-08-17 · Nėra komentarų

Būtų šaunu, jeigu Johnny Deppas 2015 m. vasarą per Jonines atvyktų į Lietuvą pasėdėti kartu prie laužo, tačiau mes ne orų prognozės čia susirinkome aptarti, o naujausios režisieriaus David Koepp veiksmo komedijos “Mordecai”, kuri kino teatruose pasirodys 2015 m. vasario mėnesį (6 dieną, jeigu tiksliau).

Pagrindinį vaidmenį filme, kaip jau supratote atlieka Johnny Depp, kuris įkūnija meno dirbinių kolekcionieriaus - verslininko Charles Mortdecai - vaidmenį.

Puikios išvaizdos ir gerų manierų nestokojantis vyras prarado vieną iš vertingiausių meno dirbinių, kuriame paslėptas kodas nuo banko sąskaitos neva saugančios dideles Nacių aukso atsargas.

Tačiau, užduotis nėra iš paprastų, nes Mortdecai susiduria su rūsčiais Rusų agentais bei slaptomis Britų žvalgybomis.

Režisieris David Koepp kino mėgėjams geriau žinomas už 1996 m. pasirodžiusią nuotykių dramą “Mission: Impossible” su Tom Cruise.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai #

Brangi, Eleanora | Dear Eleanor

parašė: Flip Flop · 2014-07-19 · Nėra komentarų

“Užrašų knygelės” režisieriaus - Kevin Connly naujausiame filme “Brangi, Eleanora” - 1962 metai, Šaltasis Karas. Kubos Krizės metu, kuri laikoma pavojingiausiu tarptautinio konflikto laikotarpiu - dvi geriausios draugės, paauglės merginos keliaujančios per Jungtines Amerikos Valstijas.

Tuo metu, kai žiniasklaida aktyviai skėlbė apie Kubos priimtą Sovietų Sąjungos pasiūlymą šalies teritorijoje pastatyti branduolinių raketų bazes - merginos tikėdamiesi atitrūkti nuo šalyje tvyrančių nerimo - išvyksta ieškoti nuotykių, o tiksliau Eleonoros Ruzvelt - prezidento Franklino ledi.

Pagrindinius vaidmenis filme “Dear, Eleonor” atlieka aktorės Liana Liberato (Įstrigę Meilėje, 2012), Isabelle Fuhrman (Bado Žaidynės, 2012) ir Jessica Alba (Nuodėmių Miestas, 2005). Filmas kino teatruose pasirodys antroje 2014 m. pusėje.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Draminiai filmai · Istoriniai filmai · Kelionių filmai

Apsimeskim policininkais | Let’s Be Cops

parašė: Flip Flop · 2014-07-18 · Nėra komentarų

Policijos pareigūnai - pasikartojanti tema mūsų tinklaraštyje bei kino filmų scenarijuose. Neišvengiamai - viešosios tvarkos sergėtojais vadinami pareigūnai - visuomenės ir kultūros dalis. Bandant išvengti sūsidūrimo su pastaraisiais realiame gyvenime - galime bent jau pasijuokti iš stresą keliančios temos filmuose.

“Apsimeskim Farais” - istorija apie du draugus, kurie kostiumo vakarėlio draugus nustebina policininų personažais - atsiduria ties žaidimo ir realybės riba. Patekus į konfliktą su vietiniais gangsteriais ir priekabiais detektyvais vaikinai nusprendžia išnaudoti savo turimus kostiumus dar kartą.

Režisieriaus Luke Greenfield lengvo turinio veiksmo komedija “Let’s Be Cops” Lietuvos kino teatruose pasirodo Rugpjūčio 13 d. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Damon Wayans Jr. ir Jake Johnson.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Komedijos filmai · Veiksmo filmai

Ties Rytojaus Riba | Edge of Tomorrow

parašė: Flip Flop · 2014-07-17 · Nėra komentarų

Prieš pristatant naujai pasirodžiusį užsienio filmą vietinei rinkai - pirmiausia - išverčiamas filmo pavadinimas, kurio tikslas - tinkamai reprezentuoti netrukus kino ekrane pasirodysiančio filmo turinį.

Režisieriaus Doug Litman mokslinės fantastikos karinė veiksmo drama “Edge Of Tomorow” Lietuvos kino mėgėjų ekranus pasieks pavadinimu “Ties Riba į Rytojų”. Šiame tinklaraštyje flmą pavadinsime - “Ties Rytojaus Riba”, nes mums atrodo, kad šis pavadinimas - arčiau filmo šerdies.

Žemėje pasirodžius priešiškai nusiteikusiai ateivių grupei Mimics - civilizacija prie išsekimo ribos. Seržantas William Cage, kurio vaidmenį filme atlieka Tom Cruise - siunčiamas į karo zoną atlikti pareigos. Tačiau, profesionalių karių komanda nėra pajėgi pasipriešinti išsivysčiusiai ateivių ginkluotei - nespėjus net apšilti visi komandos nariai miršta, o kartu ir pagrindinis istorijos herojus.

William Cage pabunda ryte dieną prieš mūšį - vėl siunčiamas į karo lauką, kuiame rscenarijus kartojasi - kariai nepajėgia atsilaikyti prieš ateivių armiją, miršta. Williamas pabuda ryte dieną prieš mūšį - istorija kartojasi.

Seržantas bando perspėti kolegas dėl cikliško gyvybės bei mirties kartotinio, kuris veda karius į pražiūtį, tačiau pakeisti vadovybės planus žodžiais - sunkiau nei manyta. Susipažinęs su Specialiųjų Pajėgų nare Rita Vrataski (Emily Blunt), kuri turi panašios patirties - William Cage - tobulėja. Kaskar sudūręs su priešu gali vis ilgesnį laiko tarpą išlikti gyvas. Pora kartu bando rasti raktą iš nesibaigiančio gyvybės-mirties ciklo.

Filmo scenarijus rašytas remiantis autoriaus Hiroshi Sakurazaka novelėleje “All You Need Is Kill” publikuota istorija. Nekantraiai laukiame filmo pasirodant dižiuosiuose Lietuvos Kino ekranuose.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Faintastiniai filmai

“Interviu” su Šiaurės Korėjos diktatoriumi

parašė: Flip Flop · 2014-07-14 · Nėra komentarų

Santykiai su Šiaurės Korėja niekada nebuvo sviestu patepti - panašu, kad atsiskyrėlišką gyvenimo būdą propaguojanti dktatoriška valstybė jautriai reaguoja į daugelį pranešim pasirodžiusių vakarų žiniasklaidoje, kurioje minimas diktatoriaus arba šalies pavadinimas.

2014 m. rudenį Lietuvos kino teatruose pasirodysiantis režisierių Evan Goldberg ir Seth Rogen filmas “Interviu” (anlg. The Interview) jau sulaukė atsako iš Šiaurės Korėjos “užsienio reikalų” ministerijos su perspėjimais, kad šis filmas nebus toleruojamas vadovo Kim Jong-un. Remiantis žiniasklaidoje paskelistais gandais galimas atsakas filmui - kariniai veiksmai.

Juokinga, bet panašu, kad įtemtiems tarpusavio santykiams bei spekuliacijoms apie gaimą karą sušvelntinti - komedija, kurioje Šiaurės Korėjos diktatorius gali pamatyti save veidrodyje - geriausi vaistai, kokius šiuo metu gali pasiūlyti Holivudo simboliais manipuliuojanti vaistinė.

Kartu su aktoriaus James Franco pagalba tai padaryti - paprasčiau. Pasak režisieriaus Seth Rogen, kuris taip pat atlieka vaidmenį filme - scenarijų komedijai įkvėpė realių žurnalistų kelionės į Šiaurės Korėją, o darbų pradžioje buvo ruošiamasi istorijai apie Kim Jung-un tėvą Kim Jung-il,  kuris 2011 m. mirė ir perdavė valstybės valdymo rankas sūnui. Tačiau, perrašyti scenarijų nebuvo sudėtinga, kaip galima numanyti, nes naujojo Šiaurės Korėjos diktatoriaus valstybės valdymo vertybės panašu - paveldėtos, nedaug pasikeitė.

Filmas “The Interview” -  apie Dave Skylark ir Aron Rapoport, kurie transliuoja populliarią televizijos šou apie garsenybes. Paaiškėjus, kad pavojingiausios pasaulyje šalies - Šiaurės Korėjos - prezidentas, diktatorius Kim Jong-un - nuolatinis laidos žiūrovas ir fanas - Dave ir Aron susisiekia su Kim dėl interviu sostinėje Pchenjane. Gave leidimą apsillankyti šalyje vyrukai patenka į CŽV agentų akiratį, kurie įžvelgia galimybę su žurnalistų pagalba nužudyti diktatorių.

Premjera Lietuvoje - 2014 m. spalio 10 d.

Rodyk draugams

Temos: # Naujausi filmai # · Komedijos filmai